Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace

  • 120 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka
  • 6 gości
  • 3 łożka

Apartament Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace Lizbona o powierzchni 120 m² jest położony prawie 10 min piechotą od stacji metra Intendente i oferuje Wi-Fi. Teatr Narodowy im. Marii II i Aleja Wolności znajdują się odpowiednio w odległości 1 km i 2 km od apartamentu.

Obiekt noclegowy oferuje bidet i oddzielną toaletę. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Pobyt w apartamencie można urozmaicić grą w rzutki. Ponadto obiekt zapewnia wanienki dziecięce i łóżeczka dziecięce dla gości zatrzymujących się z dziećmi.

Apartament Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace zapewnia gościom wygodę korzystania z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak wyposażona kuchnia i jadalnia.

Apartament jest położony w dzielnicy Lisbon Old Town, 3 km od stacji kolejowej Campolide. Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w odległości 5 min spacerem Punkt widokowy Senhora do Monte. Praça Luís de Camões leży w prawie 2,1 km. Międzynarodowe lotnisko Humberto Delgado oddalone jest od 2-pokojowego apartamentu Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace o 5 km, a dworzec Rua da Graca - kilka kroków stąd.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace Lizbona
Purple Break Apartaments
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Purple Break Apartaments

7.8
Dobry 198 opinii
31 m od nieruchomości
USD 140 USD 126
za noc
Tram 28 Starting Location - 15
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Tram 28 Starting Location - 15

4.0
Przyjemnie 11 opinii
95 m od nieruchomości
USD 46 USD 41
za noc
Beautiful And Spacious Flat In The Center
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Beautiful And Spacious Flat In The Center

116 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Humberto Delgado
    9 km

    Stacje kolejowe

    Rossio Train Station
    700 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Gra w rzutki

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Usługi dla zwierząt domowych
    • Pierwszy drink za darmo

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Gry planszowe

    Odpoczynek

    • Parasole plażowe

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Kawiarnia
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 12:00
    Numer licencji84739/AL
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace.
    • Czy apartament Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace oferuje specjalne udogodnienia dla dzieci?
      Apartament Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace zapewnia szereg udogodnień dla dzieci, w tym wanienki dziecięce i łóżeczka dziecięce.
    • Czy w apartamencie Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace jest kuchnia?
      W apartamencie Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace goście znajdą kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Humberto Delgado
    9 km

    Stacje kolejowe

    Rossio Train Station
    700 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Magnificent Historical City Centre Apart With Terrace Lizbona

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij